به گزارش کرد پرس, حسین رسولی اظهار کرد: محورهای این پویش شامل تهیه اقلام بهداشتی و دارویی، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی، تهیه وسایل جهیزیه و ازدواج برای زوجین در شرف ازدواج و تهیه لوازم ضروری و مورد نیاز خانواده‌های زیرپوشش این نهاد است.

وی افزود: خیرین می‌توانند در قالب این پویش و با اهدای حداقل یک وسیله در حد توان در تامین لوازم اساسی و جهیزیه دختران و پسران در حال ازدواج تحت پوشش بهزیستی استان کردستان مشارکت کنند.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی کردستان ادامه داد: همچنین در قالب پویش ضیافت همدلی قرار است با همت خیرین و نیکوکاران ۳۰ هزار بسته معیشتی شامل برنج، روغن، گوشت، رب‌گوجه و حبوبات تهیه و در بین نیازمندان تحت پوشش بهزیستی توزیع شود.

رسولی به نحوه مشارکت خیرین در اجرای محورهای پویش ضیافت همدلی اشاره کرد و یادآور شد: خیرین می‌توانند  با مراجعه حضوری به ادارات بهزیستی شهرستان‌ها و اهدای بسته‌های معیشتی، دارویی، بهداشتی و لوازم ضروری و جهیزیه در این کار خیر مشارکت کنند.

وی بیان کرد: همچنین واریز کمک‌های نقدی خیرین در قالب این پویش به‌ ۲ شیوه کد دستوری  #۱۴۰۰۰۲۴*۴*۷۳۳* و یا از طریق شماره کارت بانکی ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۱۸۱۶۷۸۴ انجام خواهد شد.