به گزارش خبرگزاری کردپرس، مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در ابتدای این نشست گفت: طرح ایران مهربان با همکاری حوزه بسیج سپاه امیرالمومنین«ع» استان و کمیته امداد استان در ماه مبارک رمضان با هدف جذب 12 هزار حامی برای کودکان یتیم و نیازمند استان به نیابت از ۳ هزار شهید استان  آغاز شده است و خوشبختانه استان ایلام در اجرای این طرح پیشتاز دیگر استانهای کشور است.

قنبر موسی نژاد افزود: در این مدت با کار جهادی بسیجیان این استان و امدادگران کمیته امداد تا کنون بیش از 6 هزار حامی برای ایتام استان جذب شده است و 57 درصد برنامه هدف گذاری شده در این زمینه محقق شده است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین«ع» استان ایلام نیز در این نشست گفت: انجام طرح ایران مهربان در استان ایلام  به نیابت از ۳ هزار شهید استان که تحقق بخش عمده این کار در طول ماه مبارک رمضان به صورت جهادی  و با تلاش شبانه روزی بسیجیان و امدادگران استان صورت گرفت که ابتدا تحقق آن دست نیافتنی به نظر می رسید اما خوشبختانه بصورت موفقیت آمیز اجراء شد.

سردار شاکرمی افزود: سپاه استان و حوزه بسیج با اینکه کارها و پروژه های گوناگون را در این مدت در دست اقدام و در مرحله انجام داشت اما انجام طرح ایران مهربان به نیابت از شهدای استان را در اولویت برنامه های خود قرار دادیم و همه تلاش خود را برای موفقیت حداکثری آن به کار گرفتیم.